DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kompas šaukia "SOS"
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kompiuterių pasaulyje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Št. 12 02, 2006 5:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kai mane domina tik Excel ir Word, tai tas 1CD netgi labai norma smailas
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Št. 12 02, 2006 5:18 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinau smailas
Atgal į viršų
L K
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 8:49 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Talpa , va kur problema, pirmąji kompą turėjau tik 1,5 gibaito ir viskas tilpo, o dabar į 40 gibaitų vos sutelpu...........o atmintį jau dėjau papildomai 256.....................
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 2:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mažai ir 40 ir 256 - kiekvienam savo smailas
Atgal į viršų
L K
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 5:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Scarlett rašo:
Mažai ir 40 ir 256 - kiekvienam savo smailas

***************
man pakanka, jug ne serveris.
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 5:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir matomai ne geimams skirtas , nes šiuolaikiniams žaidimams kompų reikalavimai aukšti ,kad nelagintų ir t.t.
Atgal į viršų
L K
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Scarlett rašo:
Ir matomai ne geimams skirtas , nes šiuolaikiniams žaidimams kompų reikalavimai aukšti ,kad nelagintų ir t.t.

**********************
Ne jis darbui skirtas, žaidimų nė vieno neturiu, bereikalingas laiko gaišinimas.
Atgal į viršų
Badman
Svajoklis
Svajoklis


Prisijungė: 2006 11 19
Pranešimai: 207
Miestas: Laikpėda

PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gerai gyvenat 1,5 gb...man teko pirmam kompui tik 400mb ir tilpo Win 95, Offise 87 ir dar zaidimau buvo smailas
_________________
Negėmstu dėsėti be keiralo - gėmstu be keiralo lugėti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirma pentiuškė buvo 3gb , dar ir dabar valkiojasi balkone kaip atminimas smailas Šiaip pas mane visi Pentium'ai nuo pirmo iki paskutinio .
Atgal į viršų
Badman
Svajoklis
Svajoklis


Prisijungė: 2006 11 19
Pranešimai: 207
Miestas: Laikpėda

PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:16 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Balkone vietos nebeliks greitai turbut ? smailas
_________________
Negėmstu dėsėti be keiralo - gėmstu be keiralo lugėti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kodėl , Pentium 2 paruoštas muzikai bare (+20 hardą įdėjau) , Pentium 3 vaikų kambary , dar kitas toks pats pas studentą jo bute , na ir mano Pentium 4 - net tik darbui , bet ir geimams smailas labai mėgstu laisvalaikiui geimint . Galvoju kalėdom pasidovanot laptopą , kad visad su ryšiu būčiau - vietoj rankinuko bus smailas
Atgal į viršų
Badman
Svajoklis
Svajoklis


Prisijungė: 2006 11 19
Pranešimai: 207
Miestas: Laikpėda

PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu vsio tada jau tau Scarllet ne iki vyru bus...su tuom nesejamu ir lova bus galimybe issidriebt....karoce amba vyrams Scarlett zanijas dar syki smailas
_________________
Negėmstu dėsėti be keiralo - gėmstu be keiralo lugėti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai va , mano vyras to ir bijo smailas senai jau būčiau pirkus jei ne jo išvedžiojimai . Bus jam seksas tik internetu smailas
Atgal į viršų
Badman
Svajoklis
Svajoklis


Prisijungė: 2006 11 19
Pranešimai: 207
Miestas: Laikpėda

PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:43 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jogurta jis tau po sekso ka bevieliu rysiu sius ? smailas
_________________
Negėmstu dėsėti be keiralo - gėmstu be keiralo lugėti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 12 04, 2006 6:46 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne , lai tepa ant moniko (aišku ne ant mano pc) smailas
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kompiuterių pasaulyje Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Toliau
Puslapis 211

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005