DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Viskas apie nuotraukų ,paveiksliukų mažininimą ir t.t.
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kompiuterių pasaulyje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 01 19, 2007 5:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar būtų galima gauti pamokėlę apie paveiksliukų mažinimą ne Paint'u smailas
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 01 19, 2007 5:31 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kokia programa konkrečiai , jų daug yra taigi konkretumo reikia .
Atgal į viršų
Badman
Svajoklis
Svajoklis


Prisijungė: 2006 11 19
Pranešimai: 207
Miestas: Laikpėda

PranešimasParašytas: Pen. 01 19, 2007 5:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As naudoju Adobe PhotoDeluxe Home Edition 4.0, man ji patinka, gana patogi ir mazina fotkes nesugadindama vaizdu
_________________
Negėmstu dėsėti be keiralo - gėmstu be keiralo lugėti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 01 19, 2007 5:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paprastam nuotraukų sumažinimui naudokite Windows komponentą (standartinę programą) "Paint":

1. Atsidarote langą, kuriame yra Jūsų paveikslėlis (My Pictures, My Documents, Desktop ir pan.);
2. Ant paveikslėlio, kurį norite sumažinti paspauskite dešinį pelės klavišą;
3. Pasirinkite komandą Edit. Jūsų nuotrauka atsidarys programoje Paint;
4. Iš viršutinio meniu pasirinkite komandą: Image -> Stretch/Skew...
5. Stretch rėmelyje įrašykite kokį dydį procentais norite gauti (Pvz.: Horizontal: 50; Vertical: 50;)
6. Įvertinkite rezultatą. Jei jis netenkina - rinkitės komandą Edit -> Undo (Atgal) ir bandykite iš naujo.
7. Kai "vaizdelis" tiks, pasirinkite File -> Save As... ir nauju pavadinimu išsisaugokite rezultatą.
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 01 19, 2007 5:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Programa Photoshop

Pirma pradedam nuo dydžio keitimo - mažinam nuotraukas :
Atidarykite norimą nuotrauką (CTRL+O)
Image > Image Size
Atsidariusiame dialogo lange nurodykite norimus parametrus (ilgį, plotį, matavimo vienetus, rezoliuciją).
Jeigu paliksite varnelę šalia Constrain Proportions, tai paveiksliuko kraštinės keisis proporcingai.
Spauskite OK.
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 01 19, 2007 5:43 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Badman rašo:
Citata:
Windowso standartine programa Paint kartais mazinant sugadina vaizda, spalvu gama, bei kvadrateliu atsiradima


Aš asmeniškai jos nenaudoju , geriau mažint su Microsoft Office Picture Manager jei nenaudojat kitų programų .
Šiaip tai Photoshop arba Photofiltre naudoju.
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Sk. 01 21, 2007 1:11 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liepsna rašo:
geriau mažint su Microsoft Office Picture Manager

kaip mažint su šita?
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Sk. 01 21, 2007 1:14 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Picture -Resize ir surašai norimus dydžius (dešinėj pusėj lentelė) ,paskui Ok ir save .
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 9:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ar galima programoj Paint padaryt, kad matytum ne 100% vaizdo, o pvz 50%? man reik paveiksliuką apkarpyt, bet tik aukštį, plotis turi likt koks yra, o norint apvesti iškerpamą vaizdą į šoną man nesitempia ir kerpasi tik tiek kiek matosi...
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 9:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juk jau parašiau kaip su Paint mažint , keli postai atgal .
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 9:56 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tą aš moku, jau seniai seniai, dar retam forume (pirmam) išmokei smailas
man reikia būtent apkarpyt.

čia ne avataras..paveiksliukas bus 800x150
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Eitvydė rašo:
ar galima programoj Paint padaryt, kad matytum ne 100% vaizdo, o pvz 50%? man reik paveiksliuką apkarpyt, bet tik aukštį, plotis turi likt koks yra, o norint apvesti iškerpamą vaizdą į šoną man nesitempia ir kerpasi tik tiek kiek matosi...


Stretch rėmelyje įrašai kokį dydį procentais norite gauti (Pvz.: Horizontal: 50; Vertical: 50;)
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Scarlett, tai tada mažina visą paveiksliuką. turiu paveiksliuką, kurį reikia būtent apkarpyti. ten yra vaizdas centre ir viršuj ir apačioj daug juodo ploto, tai va jį man reikia nukirpti, kad liktų tik tas vidinis paveiksliukas...
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiaip po teisybei nieko nedariau su Paint , reikia atsidaryt ir pažiūrėt kaip ten kas ir ar aplamai jis apkerpa ir kaip .
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:18 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau žinau , taigi matai raudonai apibrėžtą - spaudi ant jo ir tada su pele iš visų pusių stumdai paveiksliuką tiek kiek reikia.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kompiuterių pasaulyje Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Puslapis 13

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005