DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Viskas apie nuotraukų ,paveiksliukų mažininimą ir t.t.
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kompiuterių pasaulyje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kiek pikselių turi tavo paveiksliukas?
parsisiųsk paveiksliuką, kad būtų 800xmin200pikselių ir pabandyk taip iškirpti, kad apačia ir viršus sumažėtų (viduriuką kirpk), o į šonus nesikeistų, gal tada suprasi apie ką aš.
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:56 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nei aš vargsiu su tokia š...paprasta programka kai dirbu su rimtesnėm programom . Žaist tingiu , nes man nereikia smailas
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Tr. 01 24, 2007 10:59 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ok smailas
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Kv. 01 25, 2007 1:15 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gyvenimas privertė išmokt karpyt (nemažint) su Microsoft Office Picture Manager..kaip paprasta smailas
Atgal į viršų
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Kv. 01 25, 2007 2:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolė smailas pagaliau , o galvoji aš kitaip išmokau - viską galima išmokt tik noro reikia . Eitvyde , mokinė esi gera smailas smailas smailas
Atgal į viršų
Eitvydė
Svečias





PranešimasParašytas: Kv. 01 25, 2007 10:15 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smailas smailas
Atgal į viršų
L K
Svečias





PranešimasParašytas: Sk. 01 28, 2007 10:19 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ir ką gauni, nosytės galiuką tiktai sustumdęs...........paveiksliuką
Atgal į viršų
Sfinksas
?
?


Prisijungė: 2007 02 21
Pranešimai: 6964
Miestas: Schwanzdorf

PranešimasParašytas: Sk. 03 04, 2007 11:41 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paprastus avatarus ar nuotraukas galima susimažinti čia http://www.shrinkpictures.com/ arba http://www.shrinkpictures.com/create-avatar/

Judantiems avatarams - http://www.gifworks.com/cgi-bin/gifworks.pl?com=transfer_open (spausti Edit -> Resize/Cr. ->Resize) Čia taip pat galima pasikeisti avataro spalvą, anfas ir pan.
Taigi sėkmingai galima apsieiti ir be fotošopo smailas .
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pir. 03 05, 2007 7:10 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mažint galima daug su kuo , bet tik mažint , o visi kiti efektai galimi ? Žiūrint kam ko reikia , o kai nuotraukas talpini į įvairius rėmus ir t.t. tai su paprasta programka nelabai išsiversi.
Atgal į viršų
Staticx
Nemirtingas
Nemirtingas


Prisijungė: 2007 02 23
Pranešimai: 2705
Miestas: netoli

PranešimasParašytas: Pen. 03 09, 2007 8:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O Kaip darosi montazas?
_________________
"Лучше молоко из холодильника, чем корова на кухне."
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 03 09, 2007 8:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal gali tiksliau įvardint ką vadini montažu . Ir kokia programa tave domina ?
Atgal į viršų
Staticx
Nemirtingas
Nemirtingas


Prisijungė: 2007 02 23
Pranešimai: 2705
Miestas: netoli

PranešimasParašytas: Pen. 03 09, 2007 8:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man reikia nuo vienos nuotraukos dali vaizdo perkelt ant kitos nuotraukos.
Ir su kokia programa tai lengviau padaryt.

_________________
"Лучше молоко из холодильника, чем корова на кухне."
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Pen. 03 09, 2007 8:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia rasi daug pamokų su įvairiom programom . Asmeniškai aš daryčiau su Photoshop'u.
Atgal į viršų
Staticx
Nemirtingas
Nemirtingas


Prisijungė: 2007 02 23
Pranešimai: 2705
Miestas: netoli

PranešimasParašytas: Pen. 03 09, 2007 8:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekui smailas
_________________
"Лучше молоко из холодильника, чем корова на кухне."
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Scarlett
Svečias





PranešimasParašytas: Kv. 05 17, 2007 8:31 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ashampoo Photo Commander 5.20 dirba kaip photosop'as - redaguoja, perziurineja nuotraukas. Kadangi yra daug funkciju, su ja dirbti vienas malonumas. Man labai patiko su ja pažaisti , turi daug funkcijų smailas
Siųstis iš čia (nuoroda galios 6 dienas )
Password archyvui : www.waregamez.com
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kompiuterių pasaulyje Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005